MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Stjärnglans
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MW1J3KS/A |
| Artikelnr | MR15196 |
| EAN | 195949841019 |
| Modell | MacBook Air 15-tum |
| Färg | Stjärnglans |
| Processor | M4 10-core |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD (MW1J3
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD (MW1J3
Färg
Lagring
24 mån 36 mån KöpMinne
Strömadapter
5+ webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 700 kr 560 kr
36 mån 476 kr 381 kr
Köp 11 196 kr 13 995 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Stjärnglans
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MW1J3KS/A