MacBook Pro 13-tum Touch Bar, 1.4GHz quad-core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Plus Graphics 645, RymdgrÄ
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MUHP2KS/A-512GB |
| Artikelnr | MH6072 |
| Modell | MacBook Pro 13-tum |
| FÀrg | RymdgrÄ |
| Processor | 1.4GHz quad-core i5 (8-gen) |
| Minne | 8GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | Intel Iris Plus Graphics 645 |
Konfigurera din
MacBook Pro 13-tum, 1.4GHz quad-core i5 (8-gen), 8GB RAM,
MacBook Pro 13-tum, 1.4GHz quad-core i5 (8-gen), 8GB RAM,
(0) webblager 0 butikslager BegrÀnsat antal
24 mÄn 1 090 kr 872 kr
36 mÄn 742 kr 594 kr
Köp 17 442 kr 21 803 kr
Kan man köpa frÄn MacRent?
Vad innebÀr det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
NÀr börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad hÀnder om produkten gÄr sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad hÀnder med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer nÄgra extra kostnader?
MacBook Pro 13-tum Touch Bar, 1.4GHz quad-core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Plus Graphics 645, RymdgrÄ
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MUHP2KS/A-512GB