MacBook Air 15-tum, M3 8-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Midnatt
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MXD43KS/A-24GB |
| Artikelnr | MR13485 |
| Modell | MacBook Air 15-tum |
| Färg | Midnatt |
| Processor | M3 8-core |
| Minne | 24GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 15-tum, M3 8-core, 24GB RAM, 512GB SSD (MXD43K
MacBook Air 15-tum, M3 8-core, 24GB RAM, 512GB SSD (MXD43K
(0) webblager 2 butikslager Begränsat antal
24 mån 900 kr 720 kr
36 mån 612 kr 490 kr
Köp 14 396 kr 17 995 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 15-tum, M3 8-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Midnatt
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MXD43KS/A-24GB