MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Silver
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MW1G3KS/A |
| Artikelnr | MR15195 |
| EAN | 195949840074 |
| Modell | MacBook Air 15-tum |
| Färg | Silver |
| Processor | M4 10-core |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Silver
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Silver
Färg
Lagring
24 mån 36 mån KöpMinne
Strömadapter
25+ webblager 1 butikslager Begränsat antal
24 mån 700 kr 560 kr 825 kr 660 kr 625 kr 500 kr
36 mån 476 kr 381 kr 561 kr 449 kr 425 kr 340 kr
Köp 11 196 kr 13 995 kr 16 495 kr 13 196 kr 9 996 kr 12 495 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Silver
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MW1G3KS/A