Macbook Pro 15’’ Touchbar 2.8GHz quad-core i7, 16GB, 512GB, Radeon Pro 555 2GB - Rymdgrå
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MPTR2KS/A_Z0UB_01_SE_CTO 8-610 |
| Artikelnr | B5228 |
| Färg | Rymdgrå |
| Processor | 2.8GHz quad-core i7 (8-gen) |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 555 2GB |
| Anslutning | USB-C, Thunderbolt 3, 3,5-tums uttag |
| Batteristatus | 87%, 408 cykler |
| Skick | 50 |
| Årsmodell | 2017 |
Begagnad Macbook Pro 15’’ Touchbar 2.8GHz quad-core i7, 16GB
Begagnatinformation
(0) webblager 0 butikslager
24 mån 413 kr 330 kr 124 kr 99 kr
Köp 6 600 kr 8 250 kr 1 980 kr 2 475 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
Macbook Pro 15’’ Touchbar 2.8GHz quad-core i7, 16GB, 512GB, Radeon Pro 555 2GB - Rymdgrå
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MPTR2KS/A_Z0UB_01_SE_CTO
8-610