Macbook Pro 15’’ Touchbar 3.1GHz quad-core i7, 16GB, 1TB, Radeon Pro 560 4GB - Rymdgrå
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MPTT2KS/A_Z0UC_04_SE_CTO 4334983 8-628 |
| Artikelnr | B4747 |
| Modell | MacBook Pro 15-tum |
| Färg | Rymdgrå |
| Processor | 3.1GHz quad-core i7 |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 1TB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 560 4GB |
| Anslutning | USB-C, Thunderbolt 3, 3,5-tums uttag |
| Skick | Inga anmärkningar |
| Årsmodell | 2017 |
Begagnad Macbook Pro 15’’ Touchbar 3.1GHz quad-core i7, 16GB
Begagnatinformation
(0) webblager 0 butikslager
24 mån 300 kr 240 kr
Köp 4 800 kr 6 000 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
Macbook Pro 15’’ Touchbar 3.1GHz quad-core i7, 16GB, 1TB, Radeon Pro 560 4GB - Rymdgrå
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MPTT2KS/A_Z0UC_04_SE_CTO
4334983
8-628