iMac Pro 27’’ Retina 5K 3.0GHz 10-core Intel Xeon W, 64GB, 1TB SSD, Radeon Pro Vega 56 8GB
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MQ2Y2KS/A_Z0UR_12_SE_CTO |
| Artikelnr | B5707 |
| Anslutning | Thunderbolt 3, 3,5-tums uttag, SD-kort, Ethernet |
| Färg | Rymdgrå |
| Grafik | Radeon Pro Vega 56 8GB |
| Lagring | 1TB SSD |
| Minne | 64GB |
| Modell | iMac 27, iMac Pro |
| Processor | 3.0GHz i5 |
| Skick | Inga anmärkningar |
| Skärm | 27" Retina 5K |
| Årsmodell | 2017 |
| Övriga upplysningar |
iMac 27, 3.0GHz i5, 64GB, 1TB SSD
Begagnatinformation
(0) webblager 0 butikslager
24 mån 1 100 kr 880 kr
Köp 17 600 kr 22 000 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac Pro 27’’ Retina 5K 3.0GHz 10-core Intel Xeon W, 64GB, 1TB SSD, Radeon Pro Vega 56 8GB
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MQ2Y2KS/A_Z0UR_12_SE_CTO