iMac 5K 27’’ 4.2GHz quad-core i7, 8GB, 3TB Fusion, Radeon Pro 580 8GB - 2017
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MNED2KS/A_Z0TR_21_SE_CTO 4353168 |
| Artikelnr | B4815 |
| Modell | iMac |
| Färg | Silver |
| Processor | 4.2GHz quad-core i7 |
| Minne | 8GB |
| Lagring | 3TB Fusion |
| Grafik | Radeon Pro 580 |
| Skick | Anmärkning finns |
| Skärm | 27" |
| SSD | 1TB |
iMac, 4.2GHz quad-core i7, 8GB, 3TB Fusion
Begagnatinformation
(0) webblager 0 butikslager
24 mån 188 kr 150 kr 94 kr 75 kr
Köp 3 000 kr 3 750 kr 1 500 kr 1 875 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac 5K 27’’ 4.2GHz quad-core i7, 8GB, 3TB Fusion, Radeon Pro 580 8GB - 2017
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MNED2KS/A_Z0TR_21_SE_CTO
4353168