REA - Macbook Pro 13’’ 2.3GHz dual-core i5, 8GB, 128GB, Intel Iris 640 - Silver (2017)
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MPXR2KS/A |
| Artikelnr | MH4760 |
| Modell | MacBook Pro 13-tum |
| Färg | Silver |
| Processor | 2.3GHz dual-core i5 (7-gen) |
| Minne | 8GB RAM |
| Lagring | 128GB SSD |
| Grafik | Intel Iris Plus Graphics 640 |
MacBook Pro 13-tum, 2.3GHz dual-core i5 (7-gen), 8GB RAM,
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 462 kr 370 kr
36 mån 315 kr 252 kr
Köp 7 396 kr 9 245 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
REA - Macbook Pro 13’’ 2.3GHz dual-core i5, 8GB, 128GB, Intel Iris 640 - Silver (2017)
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MPXR2KS/A