MacBook Air 13-tum, M3 8-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Rymdgrå
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MC8M4KS/A |
| Artikelnr | MR14632 |
| EAN | 7331715590665 |
| Modell | MacBook Air 13-tum |
| Färg | Rymdgrå |
| Processor | M3 8-core |
| Minne | 24GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 13-tum, M3 8-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Rymdgrå
MacBook Air 13-tum, M3 8-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Rymdgrå
1 webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 1 055 kr 844 kr 794 kr 635 kr
36 mån 718 kr 574 kr 540 kr 432 kr
Köp 16 876 kr 21 095 kr 12 696 kr 15 870 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 13-tum, M3 8-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Rymdgrå
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MC8M4KS/A