MacBook Air 13-tum, M4 10-core, grafik 8-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Midnatt
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MW123KS/A |
| Artikelnr | MR15077 |
| EAN | 195949838118 |
| Modell | MacBook Air 13-tum |
| Färg | Midnatt |
| Processor | M4 10-core |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | 8-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 30W USB-C |
Konfigurera din
MacBook Air 13-tum, M4 10-core, grafik 8-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Midnatt
MacBook Air 13-tum, M4 10-core, grafik 8-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Midnatt
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 675 kr 540 kr 550 kr 440 kr
36 mån 459 kr 367 kr 374 kr 299 kr
Köp 13 495 kr 10 796 kr 8 796 kr 10 995 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 13-tum, M4 10-core, grafik 8-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Midnatt
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MW123KS/A