MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Silver
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MC6J4KS/A |
| Artikelnr | MR15203 |
| EAN | 195949891700 |
| Modell | MacBook Air 15-tum |
| Färg | Silver |
| Processor | M4 10-core |
| Minne | 24GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Silver
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Silver
Färg
Lagring
Minne
24 mån 36 mån KöpStrömadapter
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 1 125 kr 900 kr 900 kr 720 kr
36 mån 766 kr 612 kr 612 kr 490 kr
Köp 22 495 kr 17 996 kr 14 396 kr 17 995 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 512GB SSD, Silver
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MC6J4KS/A