MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Silver
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MW1G3KS/A |
| Artikelnr | MR15195 |
| EAN | 195949840074 |
| Modell | MacBook Air 15-tum |
| Färg | Silver |
| Processor | M4 10-core |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD (MW1G3
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD (MW1G3
Färg
Lagring
24 mån 36 mån KöpMinne
Strömadapter
10+ webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 700 kr 560 kr 687 kr 550 kr
36 mån 476 kr 381 kr 468 kr 374 kr
Köp 11 196 kr 13 995 kr 10 996 kr 13 745 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 16GB RAM, 256GB SSD, Silver
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MW1G3KS/A