MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 256GB SSD, Silver
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MW1G3KS/A-24GB |
| Artikelnr | MR15228 |
| Modell | MacBook Air 15-tum |
| Färg | Silver |
| Processor | M4 10-core |
| Minne | 24GB RAM |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | 10-core Grafikprocessor |
| Strömadapter | 35W USB-C 2 portar |
Konfigurera din
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 256GB SSD, Silver
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 256GB SSD, Silver
Färg
Lagring
Minne
24 mån 36 mån KöpStrömadapter
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 975 kr 780 kr
36 mån 663 kr 531 kr
Köp 15 596 kr 19 495 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
MacBook Air 15-tum, M4 10-core, grafik 10-core, 24GB RAM, 256GB SSD, Silver
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MW1G3KS/A-24GB