iMac 21.5-tum Retina 4K, 3.0GHz 6-Core i5, 16GB, 512GB SSD, Radeon Pro Vega 20 4GB
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MHK33KS/A-16GB-512GBSSD-Vega20 |
| Artikelnr | MR9587 |
| Modell | iMac 21.5 4K |
| Färg | Silver |
| Processor | 3.0GHz 6-Core i5 (8-gen) |
| Minne | 16GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | Radeon Pro Vega 20 4GB |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Glasstruktur | Standardglas |
Konfigurera din
iMac 21.5 4K, 3.0GHz 6-Core i5 (8-gen), 16GB RAM, 512GB SSD
iMac 21.5 4K, 3.0GHz 6-Core i5 (8-gen), 16GB RAM, 512GB SSD
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 1 419 kr 1 135 kr
36 mån 965 kr 772 kr
Köp 22 696 kr 28 370 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac 21.5-tum Retina 4K, 3.0GHz 6-Core i5, 16GB, 512GB SSD, Radeon Pro Vega 20 4GB
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MHK33KS/A-16GB-512GBSSD-Vega20