iMac 27-tum Retina 5K, 3.1GHz 6-Core i5, 128GB, 256GB SSD, Radeon Pro 5300 4GB, Nanoglas
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MXWT2KS/A-128GB-Nano |
| Artikelnr | MR8609 |
| Modell | iMac 27 |
| Processor | 3.1GHz 6-Core i5 (10-gen) |
| Minne | 128GB RAM |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 5300 4GB |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Glasstruktur | Nanostrukturglas |
Konfigurera din
iMac 27, 3.1GHz 6-Core i5 (10-gen), 128GB RAM, 256GB SSD
iMac 27, 3.1GHz 6-Core i5 (10-gen), 128GB RAM, 256GB SSD
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 3 078 kr 2 462 kr
36 mån 2 095 kr 1 676 kr
Köp 49 236 kr 61 545 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac 27-tum Retina 5K, 3.1GHz 6-Core i5, 128GB, 256GB SSD, Radeon Pro 5300 4GB, Nanoglas
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MXWT2KS/A-128GB-Nano