iMac 27-tum Retina 5K, 3.8GHz 8-Core i7, 32GB, 512GB SSD, Nanoglas, Radeon Pro 5700 8GB, 10 Gigabit Ethernet
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MXWV2KS/A-32GB-Nano-5700-8GB-Nbase10Gbit |
| Artikelnr | MR9128 |
| Modell | iMac 27 |
| Processor | 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen) |
| Minne | 32GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 5700 8GB |
| Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Glasstruktur | Nanostrukturglas |
Konfigurera din
iMac 27, 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen), 32GB RAM, 512GB SSD
iMac 27, 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen), 32GB RAM, 512GB SSD
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 2 388 kr 1 910 kr
36 mån 1 625 kr 1 300 kr
Köp 38 196 kr 47 745 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac 27-tum Retina 5K, 3.8GHz 8-Core i7, 32GB, 512GB SSD, Nanoglas, Radeon Pro 5700 8GB, 10 Gigabit Ethernet
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MXWV2KS/A-32GB-Nano-5700-8GB-Nbase10Gbit