iMac 27-tum Retina 5K, 3.8GHz 8-Core i7, 64GB, 2TB SSD, Nanoglas, Radeon Pro 5700XT 16GB
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MXWV2KS/A-64GB-2TBSSD-Nano-5700XT-16GB |
| Artikelnr | MR8935 |
| Modell | iMac 27 |
| Processor | 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen) |
| Minne | 64GB RAM |
| Lagring | 2 TB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 5700 XT 16GB |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Glasstruktur | Nanostrukturglas |
Konfigurera din
iMac 27, 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen), 64GB RAM, 2 TB SSD
iMac 27, 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen), 64GB RAM, 2 TB SSD
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 3 075 kr 2 460 kr
36 mån 2 093 kr 1 674 kr
Köp 49 196 kr 61 495 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac 27-tum Retina 5K, 3.8GHz 8-Core i7, 64GB, 2TB SSD, Nanoglas, Radeon Pro 5700XT 16GB
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MXWV2KS/A-64GB-2TBSSD-Nano-5700XT-16GB