iMac 27-tum Retina 5K, 3.8GHz 8-Core i7, 64GB, 4TB SSD, Radeon Pro 5500XT 8GB
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MXWV2KS/A-64GB-4TBSSD |
| Artikelnr | MR8686 |
| Modell | iMac 27 |
| Processor | 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen) |
| Minne | 64GB RAM |
| Lagring | 4TB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 5500 XT 8GB |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Glasstruktur | Standardglas |
Konfigurera din
iMac 27, 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen), 64GB RAM, 4TB SSD
iMac 27, 3.8GHz 8-Core i7 (10-gen), 64GB RAM, 4TB SSD
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 2 825 kr 2 260 kr
36 mån 1 923 kr 1 538 kr
Köp 45 196 kr 56 495 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
iMac 27-tum Retina 5K, 3.8GHz 8-Core i7, 64GB, 4TB SSD, Radeon Pro 5500XT 8GB
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MXWV2KS/A-64GB-4TBSSD