Mac mini, M4 Pro 14-Core, grafik 20-core, 48GB, 512GB SSD
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | MCX44KS/A-14-core-48GB |
| Artikelnr | MR14269 |
| EAN | 7331715587733 |
| Modell | Mac Mini |
| Färg | Silver |
| Processor | M4 Pro 14-core |
| Minne | 48GB RAM |
| Lagring | 512GB SSD |
| Grafik | 20-core Grafikprocessor |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
Konfigurera din
Mac mini, M4 Pro 14-Core, grafik 20-core, 48GB, 512GB SSD
Mac mini, M4 Pro 14-Core, grafik 20-core, 48GB, 512GB SSD
Ethernet
24 mån 36 mån KöpGrafik
Lagring
24 mån 36 mån KöpMinne
24 mån 36 mån KöpProcessor
Kan beställas 0 butikslager
24 mån 1 275 kr 1 020 kr
36 mån 868 kr 694 kr
Köp 20 396 kr 25 495 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
Mac mini, M4 Pro 14-Core, grafik 20-core, 48GB, 512GB SSD
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: MCX44KS/A-14-core-48GB