Mac Pro Torn, 2.7GHz 24-Core Intel Xeon, 32GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 580X 8GB, Afterburner
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | Z0W3_563_SE_CTO |
| Artikelnr | MH7491 |
| Modell | Mac Pro Torn |
| Processor | 2.7GHz 24-Core Intel Xeon |
| Minne | 32GB |
| Lagring | 256GB SSD |
| Grafik | Radeon Pro 580X 8GB |
| Apple Afterburner | Afterburner kort |
Konfigurera din
Mac Pro Torn, 2.7GHz 24-Core Intel Xeon, 32GB, 256GB SSD
Mac Pro Torn, 2.7GHz 24-Core Intel Xeon, 32GB, 256GB SSD
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 8 602 kr 6 881 kr
36 mån 5 853 kr 4 683 kr
Köp 137 596 kr 171 995 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
Mac Pro Torn, 2.7GHz 24-Core Intel Xeon, 32GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 580X 8GB, Afterburner
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: Z0W3_563_SE_CTO