Mac Pro Torn, 3.5GHz 8-Core Intel Xeon, 768GB RAM (6x128GB), 1TB SSD, 2x Radeon Pro Vega II Duo 32GB (64GB), Afterburner
| Tillverkare | Apple |
| Tillverkarens artikelkod | Z0W3_888_SE_CTO |
| Artikelnr | MH7816 |
| Modell | Mac Pro Torn |
| Processor | 3.5GHz 8-Core Intel Xeon |
| Minne | 768GB (6x128GB) |
| Lagring | 1 TB SSD |
| Grafik | 2x Radeon Pro Vega II Duo 32GB (64GB) |
| Apple Afterburner | Afterburner kort |
Konfigurera din
Mac Pro Torn, 3.5GHz 8-Core Intel Xeon, 768GB (6x128GB), 1
Mac Pro Torn, 3.5GHz 8-Core Intel Xeon, 768GB (6x128GB), 1
(0) webblager 0 butikslager Begränsat antal
24 mån 20 604 kr 16 483 kr
36 mån 14 021 kr 11 217 kr
Köp 329 596 kr 411 995 kr
Kan man köpa från MacRent?
Vad innebär det att leasa hos MacRent?
Hur fungerar leasingen?
När börjar jag betala?
Kan jag avsluta eller köpa loss?
Vad händer om produkten går sönder?
Kan jag uppgradera till nyare modeller?
Vad händer med utrustningen efter leasingperioden?
Tillkommer några extra kostnader?
Mac Pro Torn, 3.5GHz 8-Core Intel Xeon, 768GB RAM (6x128GB), 1TB SSD, 2x Radeon Pro Vega II Duo 32GB (64GB), Afterburner
Tillverkare: Apple
Tillverkarens artikelnr: Z0W3_888_SE_CTO